Apie mus

UAB Transdana įkurta 2019 m. kaip šeimos verslas. Mūsų komandoje dirba savo srities profesionalai,
turintys daugiau kaip 20 metų patirties logistikos sektoriuje.

VIZIJA, MISIJA, TIKSLAI IR VERTYBĖS

UAB Transdana siekia tapti tarptautiniu mastu veikiančia ir partnerių pripažinta logistikos įmone, keliančia sau aukštus reikalavimus ir nebijančia įsipareigoti. Mūsų veikla neatsiejama nuo domėjimosi rinkos poreikiais ir naujovėmis, o taip pat siekio įsigilinti į kiekvieno kliento poreikius. Taigi, svarbi UAB Transdana raidos kryptis – profesionalių, motyvuotų ir patikimų darbuotojų paieška ir pasiūla.

Matome save kaip svarbų Europos logistikos rinkos dalyvį, gebantį veikti greitai, patikimai ir kokybiškai.

UAB Transdana siekia kurti apibusia pagarba ir pasitikėjimu grįstus santykius su savo klientais, tiekėjais ir darbuotojais, formuojant pozityvų požiūrį į logistikos sektorių ir užtikrinant kokybiškas paslaugas. Norime būti vertingi, todėl puikiai suprantame aiškios komunikacijos, susitarimų ir įsipareigojimų svarbą.

Kaip įmonė, esame visuomenės dalis. Tai įpareigoja mus sąmoningai elgtis su žmonėmis, aplinka ir ištekliais, todėl rūpinamės savo klientais ir darbuotojais, nuolat siekdami dialogo ir abipusio pasitenkinimo.

Individualus dėmesys kiekvienam klientui
Aptarsime jūsų lūkesčius, poreikius bei reikalavimus ir pasiūlysime optimaliausią sprendimą. Mūsų žodis yra tvirtas kaip rankos paspaudimas ir mūsų darbai tai įrodo. Tegul tai būna pažadas, jog būsime jums naudingi. Nes mums rūpite ir nusipelnėte geriausio.

Greiti ir efektyvūs sprendimai
Mes tiesiogiai, atvirai ir sąžiningai sprendžiame iškilusius klausimus. Vertiname profesionalumą, tarpusavio pasitikėjimą ir gebėjimą rasti kompromisą. Visa tai, kartu su aiškiai apibrėžtais procesais, leidžia pasiekti kokybiškų veiklos rezultatų. Norime tobulėti ir manome, kad tik kantriai dirbant užsitarnausime savo klientų pripažinimą.

Mokymasis ir tobulėjimas
Nuolat domimės rinkos poreikiais ir naujovėmis, dalyvaujame logistikos parodose bei keliame darbuotojų kvalifikaciją.